reklama

Herečka Kate Hudsonová se bude vdávat, bere si dlouholetého přítele

Herečka Kate Hudsonová na Instagramu sdílela krásnou novinku, že ji čeká svatba. S Dannym Fujikawou přitom tvoří pár už od prosince 2016, v roce 2018 se jim narodila dcera Rani Rose.

Foto: Reuters

Dvaačtyřicetiletá hvězda filmů Jak ztratit kluka v deseti dnech či Bláznovo zlato Kate Hudsonová se bude podruhé vdávat. Hudsonová řekla ano svému dlouholetému partnerovi a také otci dcery Rani Rose, s nímž tvoří pár už pět let.

Dcera herecké legendy Goldie Hawnové radostnou novinku sdílela skrze instagramový příspěvek, v němž ukázala i zásnubní prstýnek, který jí pětatřicetiletý hudebník Danny Fujikawa věnoval a se kterým před ní poklekl, když byli na procházce.

Hudsonová a Fujikawa se dali dohromady po sedmnáctiletém přátelství, které vzniklo díky tomu, že hudebník je nevlastním bratrem hereččiných nejlepších kamarádek modelky Sary Fosterové a spisovatelky Erin Fosterové.

"Poprvé jsem Dannyho poznala, když mi bylo 23 a byla jsem v pokročilém stadiu těhotenství se svým synem Ryderem. Jeho nevlastní sestry jsou moje nejlepší kamarádky a více než jednu dekádu jsme všichni byli přáteli," svěřila se na Instagramu herečka s tím, že jednoho dne společně s kamarády a rodinou vyrazili na procházku do hor a nakonec z toho bylo rande, po kterém se s Fujikawou dali dohromady.

Hudsonová měla podle US Magazine jedenáct vztahů, než potkala Fujikawu, kterého si nyní bude brát.

Od roku 2000 do roku 2007 byla vdaná za hudebníka Chrise Robinsona, přičemž pár se odloučil už v roce 2006. S Robinsonem počala a vychovala syna Rydera, který se narodil v lednu v roce 2004.

S hercem Owenem Wilsonem randila v letech 2006 až 2008 poté, co společně natočili film My dva a křen. Během vztahové pauzy s Wilsonem v roce 2007 herečka odstartovala krátký románek s hercem Daxem Shepardem, který je známý například díky seriálu Famílie, a také s hercem Heathem Ledgerem, který 22. ledna 2008 tragicky zemřel.

Pár měsíců v roce 2008 randila Hudsonová i s cyklistickým závodníkem Lancem Armstrongem, jemuž byly odebrány všechny tituly z prestižních cyklistických závodů kvůli dopingu. V roce 2009 udržovala Hudsonová několik měsíců vztah s golfistou Adamem Scottem, kterého vyměnila za baseballistu Alexe Rodrigueze a prožila s ním také jen krátký románek.

Od roku 2011 do roku 2014 tvořila hvězda amerických komedií pár se zpěvákem kapely Muse Matthewem Bellamym, se nímž byla dokonce zasnoubená a v roce 2011 porodila syna Binghama.

Mezi lety 2014 a 2015 chodila herečka několik měsíců s tanečníkem Derekem Houghem, kterého v roce 2015 nahradil na několik měsíců zpěvák Nick Jonas.

Posledním partnerem Hudsonové, kterého měla před vážným vztahem s Fujikawou, byl v roce 2016 DJ a hudební producent Diplo, který je známý například díky písni Lean On.

"Utajené" a překrásné místo na Pražském hradě. Je škoda, že o něm spousta lidí neví | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama