reklama

Matka Ondřeje Brzobohatého: Překvapivá slova na jeho novou lásku Písařovicovou

Rozpad manželství Ondřeje Gregor Brzobohatého a Taťány Kuchařové proběhl za dramatických okolností. Hudebníkova maminka Hana Gregorová však jeho konce příliš nelitovala a s výběrem synovy nové životní partnerky je spokojená.

Foto: Profimedia.cz

Je to jen pár týdnů, co hudební skladatel Ondřej Gregor Brzobohatý potvrdil spekulace o svém vztahu s moderátorkou Danielou Písařovicovou. A zatímco světu novou životní partnerku tajil, své mamince Haně Gregorové ji představil. Vdova po Radoslavu Brzobohatém synovu volbu chválí. 

"Podle mě je Ondra hrozně šťastnej. Byli jsme spolu v Bratislavě, protože udělal krásnou novou desku Richardu Müllerovi. A on úplně září, fakt je šťastnej, z čehož mám strašnou radost," přiznala pro magazín Showtime. A na adresu Pisařovicové nešetřila slovy chvály. "Mně se líbí, znala jsem ji už předtím. Když je můj syn šťastný, jsem i já. Myslím, že je to hezká a chytrá holka," dodala Gregorová.

Dříve přitom k partnerkám, které Ondřej přivedl domů, byla velmi kritická. Na jeho první svatbu s produkční Johanou Indrákovou dokonce s Radoslavem Brzobohatým odmítli přijít. "Mysleli jsme s Radkem, že má Ondra na víc. Snad ale půjdeme na jeho další svatbu," nechala se v roce 2008 pro deník Aha! slyšet Gregorová s tím, že myslí, že jediný účel svatby je to, aby se synova partnerka mohla podepisovat jako Brzobohatá. 

Druhé svatby s bývalou Miss World Taťánou Kuchařovou v roce 2016 se sice Gregorová už zúčastnila, ani z téhle snachy ale nebyla příliš nadšená. "Nechci to shazovat, ale pro mě Miss World neznamená, že je to značka něčeho kvalitního," prohlásila hudebníkova maminka nekompromisně. 

V obávaném koncentráku věznili i Čapka. 101letého dozorce soud poslal za mříže | Video: Aktuálně.cz

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama