reklama

Gigi Hadidové a Zaynovi Malikovi se narodila dcera. Jméno zatím neprozradili

Modelka Gigi Hadidová a zpěvák Zayn Malik, někdejší zpěvák kapely One Direction, přivítali na svět dceru. O narození prvního společného potomka informovali na sociálních sítích, jméno však zatím neprozradili. "Snažit se vyjádřit slovy, co teď cítím, je nemožné," vyznal lásku dceři Malik. Pár spolu chodí od roku 2015.

Pár spolu chodí pět let.
Pár spolu chodí pět let. | Foto: Profimedia.cz

Americká topmodelka Gigi Hadidová a její partner, zpěvák Zayn Malik, odhalili narození dcery na svých sociálních sítích. Oba dva sdíleli černobílou fotku s rukou novorozeněte a vyznáním lásky k dceři.

"Naše holčička je tady, zdravá a krásná. Najít slova k tomu, co teď cítím, by bylo velmi těžké. Láska, kterou cítím pro tohle maličké stvoření, je nad mé chápání. Jsem tak pyšný na to, že ji znám, můžu jí říkat, že je má, a jsem vděčný za život, který spolu prožijeme," napsal 27letý anglický zpěvák na svém Twitteru. 

Hadidová v dubnu v pořadu The Tonight Show Starring Jimmy Fallon prozradila, že je těhotná. Topmodelce bylo letos 25 let. A pár spolu chodí od roku 2015.

Modelka fotky svého těhotenského břicha sdílela s fanoušky na Instagramu a ve čtvrtek také přidala černobílou fotku s dcerou s popiskem, že se narodila minulý víkend a změnila jim život. 

Jméno prvorozeného dítěte však pár zatím neprozradil. K narození dcery jim gratulovala řada slavných osobností.

Hadidová pochází z rodiny realitního magnáta a bývalé modelky. Gigi je jen přezdívka, její vlastní jméno zní Jelena Noura. Malik se narodil v anglickém Bradfordu a prorazil jako zpěvák díky pěvecké televizní soutěži The X Factor. V roce 2015 Malik z kapely One Direction odešel a dal se na sólovou pěveckou dráhu. 

Mohlo by vás zajímat: Gigi Hadidová se pochlubila těhotenským bříškem

Gigi Hadid se pochlubila bříškem. Přiznala, že těhotenství nesdílí kvůli pandemii | Video: Instagram/Gigi Hadid
reklama
reklama
reklama