reklama

Děti mi můžou nadávat italsky, říká Clooney. Štve ho, že jim nerozumí ani slovo

Rodina George Cloonyho tráví v Itálii hodně času, u jezera Como mají letní sídlo. Jeho pětiletá dvojčata proto umí výborně italsky. Hrdý otec akorát lituje, že jim nerozumí. Sám prý má ještě dost práce s angličtinou.

George Clooney s manželkou Amal.
George Clooney s manželkou Amal. | Foto: Shutterstock

"Udělali jsme strašnou chybu. Našim dětem jsme zajistili lekce italštiny. Jenže my italsky nemluvíme," vysvětlil jednašedesátiletý herec v pořadu CBS Mornings, kam přišel i se svou manželkou Amal.

Ani jeden z nich nemá italské kořeny - Amal pochází z Libanonu, George je rodilý Američan s irskými, britskými a německými kořeny. Clooneyho rodina ale tráví v Itálii hodně času, u jezera Como mají letní sídlo.

"Vybavili jsme je jazykem, kterým nám můžou klidně nadávat, a my vůbec nevíme, co říkají," zasmál se Clooney a dodal, že pětiletá dvojčata Alexander a Ella mluví také francouzsky.

To, že mají s dětmi o zábavu postaráno, potvrdila i Amal: "Náš syn je velký srandista. George s ním pořád vtipkuje a on to teď tátovi vrací."

George přidal historku, jak se chtěl Alexandrovi, jehož oblíbeným superhrdinou je Batman, zavděčit. Ale úplně to nevyšlo: "Říkám mu: 'Víš, já jsem byl taky Batman,' a on na to: 'Jo, ale už nejsi.'" Clooney při tom narážel na svou roli ve filmu Batman a Robin z roku 1997.

Na otázku, jak by se cítil, kdyby se jeho dvojčata rozhodla pro kariéru v showbyznysu, zareagoval. "Můžou si dělat, co chtějí. Myslím, že už teď jsou o něco chytřejší než já. Mluví třemi jazyky, zatímco já pořád pracuji na své angličtině," zažertoval herec.

Omilostněný polský šaman o rituálech s ayahuascou a měsících ve vazbě. Sledujte DVTV | Video: Michael Rozsypal, Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama