reklama

Eva Josefíková přišla o dlouhé vlasy, její manžel je z toho nešťastný

Herečka Eva Josefíková byla celé roky známá svými dlouhými tmavými vlasy, které ji přímo předurčovaly pro role princezen. Najednou ale radikálně změnila image a nechala se ostřihat na kluka.

Foto: Profimedia.cz

Herečka Eva Podzimková, za svobodna Josefíková, se rozhodla pro radikální změnu image. Své dlouhé tmavé vlasy nechala zkrátit až na klukovsky krátkou kštici. Se svým novým uličnickým vzhledem je sama nadmíru spokojená. Když se však takto objevila na tiskové konferenci k novému seriálu Sedm schodů k moci, někteří kolegové prý měli potíže ji poznat. Kratší účes totiž poněkud pozměnil to, jak se jeví rysy jejího obličeje.

"Bylo to moje rozhodnutí. Už dlouho mě lákalo změnit délku vlasů, ale nebyl čas," konstatovala herečka, kterou teď díky rozčepýřenému účesu přirovnávají k Lence Vlasákové nebo dokonce Audrey Hepburnové.

Seriál tuto změnu vizáže nevyžadoval, ale aspoň částečně Podzimkovou motivoval k sestřihu, po kterém toužila. "Přišlo to až s novým projektem," potvrdila herečka, která si v seriálu užívá hlavní roli ambiciózní servírky, která se přes své sexuální známosti dostane do prostředí vysoké politiky.

Sama ztráty svých vlasů nelituje, ale její manžel, scénárista Matěj Podzimek, z této změny zrovna nejásá. Svůj záměr, když odcházela ke kadeřnici, mu patrně nesdělila. "Nejvíc byl překvapený asi manžel. Stále mě miluje, ale těší se, až mi vlasy dorostou," svěřila se na konferenci s úsměvem.

To nejúžasnější je uvnitř. Superdrahá Vila Tugendhat v době vzniku dráždila | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama