reklama

Elite Model Look 2019: Prohlédněte si modelingové naděje i nejhezčí šaty večera

Ve Španělském sále Pražského hradu se v úterý večer uskutečnilo finále prestižní modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pro Českou a Slovenskou republiku. Kdo se stal novou českou modelingovou nadějí?

Foto: archiv PR

Nejprestižnější modelingová soutěž na světě, do které se každým rokem přihlásí statisíce zájemců z více než 30 zemí světa, zná nyní jména vítězů pro Českou a Slovenskou republiku.

V úterý se jimi stali Klára Binderová a Sebastián Klimeš za Českou republiku a Charlotta Kušnírová a Andrej Chamula za Slovenskou republiku. Vítězové budou reprezentovat své země na světovém finále, kde si TOP 15 finalistů rozdělí garantované smlouvy s agenturou Elite v celkové hodnotě 20.000.000,- Kč.

Vítězové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pro Českou a Slovenskou republiku mají slibně nakročeno k tomu zazářit na domácí i světové modelingové scéně, což potvrzují světové úspěchy výherců z minulých ročníků soutěže. "Jsem přesvědčený, že jsme dnes večer představili nové modelky s potenciálem Denisy Dvořákové, Hany Jiříčkové či Lindy Vojtové nebo Michaely Kocianové. Co se týká mužů, těší mě, že to byl historicky jednoznačně nejsilněji obsazený ročník. Vítězům budu na světovém finále držet palce, aby zabodovali tak, jako Josef Utěkal, Martin Burian či Bára Podzimková, Jana Tvrdíková nebo Eva Klímková," dodává Sáša Jány, ředitel soutěže.

 Čestnou předsedkyní poroty 28. ročníku projektu Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR se stala supermodelka a podporovatelka nadace Alsa, Daniela Peštová.

Jako v předchozích ročnících se i tohoto slavnostního finálového večera zúčastnily topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například vítězka světového finále Elite Model Look 2016 Jana Tvrdíková, světová vítězka Elite Model Look 2013 Eva Klímková a slovenské topmodelky Barbora Brušková, Sasha Gachulincová, Linda Nývltová a další.

O vynikající hudební zážitek se v rámci finále postarali Ondřej Havelka a jeho Melody Makers.Finálovým večerem provázel Jakub Prachař.

Tak hnusný projev jsem nezažil. Babiš o téhle zemi neví vůbec nic, říká Pithart | Video: Linda Bartošová, Pavel Švec, Video

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama