reklama

Třikrát jsem vstal z mrtvých, doktoři mi letos zachránili život, říká Dalibor Janda

Osmašedesátiletý zpěvák Dalibor Janda, kterého proslavily skladby jako Hurikán nebo Kde jsi?, přiznal, že měl letos pořádně namále a lékaři ho museli oživovat.

Dalibor Janda
Dalibor Janda | Foto: ČTK

Janda měl letos v lednu infarkt a skončil v nemocnici. V pořadu Limuzína s Mírou Hejdou teď přiznal, že ho doktoři museli oživovat a třikrát už odešel v duchu na druhou stranu.

"V sanitce jsem jim už dvakrát odešel na druhou stranu, jak se říká, tak mě nahazovali. Nastoupila k nám, zaplať pánbůh taková skvělá paní doktorka, která mě dovezla až na operační sál. Tam jsem se probral, cítil jsem obrovskou bolest. Viděl jsem, že mi nastřihli ruku. Tam jsem se zase ztratil, tak to bylo potřetí. Pak mi říkali doktoři 'Pane Janda, vstal jste z mrtvých, zachránili jsme vás'," řekl zpěvák, který se v 80. letech stal Zlatým slavíkem třikrát v řadě. 

Zpěvák v narážce na jméno své nejznámější skladby připustil, že už nechce žít jako kaskadér, hodně cvičí a tolik nekoncertuje. 

Janda je už 40 let ženatý s manželkou Jiřinou, se kterou má dceru Jiřinu Annu. Syn Dalibor v roce 2003 ve svých 21 letech spáchal sebevraždu skokem z Nuselského mostu. 

Neff: Lidé si se svobodou neví rady, vzdávají se vlastní identity a žijí umělé životy | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama