reklama

Billie Eilish překonala rekord na Instagramu jako nikdo předtím. Odtajnila svou vizáž

Billie Eilish patří mezi nejslavnější teenagery planety. Zpěvačka, která tento rok oslaví dvacáté narozeniny, se dostala na první příčky hitparád už se svým prvním albem When We Fall Asleep, Where Do We Go? a s hitem Bad Guy. Před pár dny také získala Grammy za nahrávku roku. Nyní na Instagramu zlomila rekord příspěvkem, ve kterém ukazuje svou novou image.

Billie Eilish blond premiérou trhá na Instagramu rekordy | Video: Instagram/Billie Eilish

Devatenáctiletá americká zpěvačka Billie Eilish zlomila rekord na Instagramu příspěvkem, ve kterém ukazuje svou novou image.

Fanoušci populární zpěvačky na sociální platformě TikTok po udílení hudebních cen Grammy diskutovali, zda jsou její černé vlasy se zelenými odrosty paruka a zda se nechystá odhalit nový styl, který má symbolizovat novou hudební éru. 

Na předávání cen v neděli 14. března měla zpěvačka klobouk a stejně jako minulý rok získala Grammy za nahrávku roku. Letos byla oceněna za minimalistickou skladbu Everything I Wanted, kterou během předávání také zazpívala. 

Tuto středu mladá zpěvačka zveřejnila na svém Instagramu video, ve kterém odhaluje, že je blond. "Hádali jste správně?" napsala zpěvačka k příspěvku.

Fotka s blond vlasy, která následovala hodinu od zveřejnění videa, pak získala během šesti minut rekordních šest milionů lajků a podle BBC mladá zpěvačka zlomila rekord zpěvačky a herečky Seleny Gomezové, která v roce 2018 zveřejnila fotografii ke svým šestadvacátým narozeninám, a její příspěvek získal milion lajků během třinácti minut. 

V současné chvíli má Eilish u fotografie 16,8 milionu lajků (u videa 21,5 milionu lajků) a aspiruje tak na první příčky nejoblíbenějších instagramových příspěvků historie. Před uvedením svého dokumentu Billie Eilish: The World's a Little Blurry zpěvačka řekla fanouškům, že nový styl bude symbolizovat novou hudební éru. 

reklama
reklama
reklama