reklama

Pavlína Pořízková debutuje na TikToku v bikinách. S neteřemi dováděla u bazénu

TikTok není jen pro mladé. To potvrdila i Pavlína Pořízková, která se na tuto oblíbenou platformu nedávno připojila. Topmodelka, která letos oslavila 56. narozeniny, sdílela na této momentálně asi nejužívanější sociální síti video, ve kterém nechyběl taneček i sexy bikiny.

Pavlína Pořízková dovádí s neteřemi u bazénu. | Video: Instagram/Pavlína Pořízková

Topmodelka Pavlína Pořízková, která se představuje spíše jako Paulina, si založila účet na sociální síti TikTok, kterou si oblíbily především děti a náctiletí.

Sexbomba, jež se věkem blíží k šedesátce, se na této oblíbené platformě představila videem, ve kterém předvedla tanec v bikinách se zvířecím vzorem a mnohým vytřela zrak. Pořízková má totiž tělo mladice a ví, jak se hýbat.

Příspěvek byl podle deníku DailyMailu natočen v Texasu, kde topmodelka navštěvuje svého bratra. Parťačky jí ve videu dělají jeho dcery Georgia a Astrid, které si se slavnou tetou očividně padly do oka. Dámy své pohyby rozjely na píseň od americké skupiny The Contours s názvem Do You Love Me a z jejich rozverného příspěvku se stal hit.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama