reklama

Dcera Zuzany Čaputové se ukázala jako modelka. Nezastavilo ji ani znaménko na tváři

Sedmnáctiletá dcera slovenské prezidentky Zuzany Čaputové 18. října naplno odstartovala svou modelingovou kariéru. Na akci Fashion Live 2021 předváděla pro Borise Hanečku, dvorního návrháře své maminky.

Foto: Profimedia.cz

Začínající sedmnáctiletou slovenskou modelku Emmu Čaputovou přišla na módní show Fashion Live 2021 podpořit její maminka a prezidentka Zuzana Čaputová. Ta dorazila v doprovodu své druhé dcery Ley. Zatímco slavná politička zvolila jednoduché košilové šaty černé barvy, Lea Čaputová oblékla výrazný fialový kalhotový kostýmek. 

Emma Čaputová se účastnila módní přehlídky návrháře Borise Hanečky, který navrhl několik modelů pro její slavnou maminku. Hanečka si v Česku získal pozornost především kvůli modré róbě Jitky Čvančarové, kterou herečka měla na letošním Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech.

Dcera prezidentky Čaputové na přehlídce vynesla černý model skládající se z oversize saka a tylové sukně, hlavním doplňkem byla černá zdobená síťka přes obličej. Ta zakrývala mateřské znaménko Emmy. Ačkoliv šlo o první módní přehlídku mladé modelky, nervozitu na sobě nedala znát.

V rámci akce Fashion Live 2021 před fanoušky a fotografy předváděla také pro návrháře Martina Hrču i návrhářky Lenku Srsovou a Veroniku Kostkovou. Ta jí na přehlídku přidělila dlouhé bílé svatební šaty.

Neff: Lidé si se svobodou neví rady, vzdávají se vlastní identity a žijí umělé životy | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama