reklama

Dcera Billa Gatese se vdala. Vzala si egyptského jezdce na koni

Dcera Billa Gatese a Melindy Gatesových se v sobotu vdala. Pětadvacetiletá Jennifer si vzala třicetiletého profesionálního jezdce na koni Nayela Nassara.

Bill a Melinda Gatesovi na snímku z roku 2016 v Bílém domě při udělování ocenění Prezidentská medaile svobody
Bill a Melinda Gatesovi na snímku z roku 2016 v Bílém domě při udělování ocenění Prezidentská medaile svobody | Foto: ČTK

Jennifer Gatesová, nejstarší dcera miliardáře, filantropa, spoluzakladatele a dlouholetého šéfa společnosti Microsoft Billa Gatese a Melindy French Gatesové, se vdala. Tuto sobotu řekla své ano profesionálnímu jezdci na koni Nayelovi Nassarovi. 

Svatba se odehrála v New Yorku. Matka Melinda jí s velkým dnem pomáhala. "Jennifer má se svou matkou velmi blízký vztah, Melinda byla velkou součástí svatebních příprav," řekl anonymní zdroj magazínu People.

Svatba se konala měsíc poté, co Melinda French Gatesová své dceři uspořádala intimní rozlučku se svobodou. Sešly se na ní důležité ženy z života nevěsty.  "Děkuji ti za tuhle velmi speciální oslavu. Jsem hluboce vděčná, že mám v životě úžasné ženy, které mi dávají rady a podporují mě. Začíná nová kapitola," poděkovala Jennifer matce na Instagramu. 

Třicetiletý profesionální jezdec na koni Nayel Nassar požádal pětadvacetiletou Jennifer Gatesovou o ruku minulý rok v lednu během dovolené na horách. Poznali se na Stanfordově univerzitě a chodí spolu od roku 2017.

Na svatbě se sešli oba rodiče, kteří na jaře letošního roku po dlouhých 27 letech oznámili rozchod. "Už nevěříme, že můžeme v další fázi našich životů růst společně jako pár," uvedli.

Jejich rozvod bude mít podle některých expertů za důsledek víc než převrácení života jedné rodiny. "Dotkne se světa podnikání, vzdělávání, veřejného zdraví, občanské společnosti, filantropie a dalších," řekl agentuře Reuters Anand Giridharadas, který ve svých knihách kritizuje moc nejbohatších lidí.

Mohlo by vás zajímat: Bill a Melinda Gatesovi prožili ve společném manželství 27 let

Bill a Melinda Gatesovi prožili ve společném manželství 27 let | Video: Reuters

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama