reklama

Zaplatili miliony, aby byli o samotě. Tušíte, jaké ostrovy vlastní Pitt či Clooney?

Skvostné výhledy na oceán, žádné rušné dálnice, mrakodrapy ani fanoušci. Jen odpočinek, ticho a ničím nerušené usrkávání drinku. Tak si užívají volno slavní a bohatí na svých soukromých ostrovech. Které celebrity jsou dostatečně bohaté na to, aby vlastnily svůj podíl na mapě?

George Clooney a Brad Pitt. Prohlédnout grafiku
George Clooney a Brad Pitt. | Foto: Profimedia.cz

Luxusní auta, obrovské domy, drahé oblečení, to vše si mohou slavné osobnosti pořídit bez problému během několika minut. Některým to ale nestačí a své peníze investují třeba do soukromého ostrova. 

Opalování, koupání i popíjení koktejlů na dovolené, kdo by to nemiloval? Zvláště pokud relaxujete na svém vlastním soukromém ostrově. 

Například zpěvačka Beyoncé není jen jednou z nejvíc oceňovaných umělkyň v historii, ale také majitelkou dvou nejdražších soukromých ostrovů na světě.
Společně se svým manželem Jay-Z jsou jedinými celebritami z hudební sféry se dvěma ostrovy. Mocná dvojice si koupila kousek ráje na Bahamách a Floridě.

Které další celebrity jsou dostatečně bohaté na to, aby vlastnily svůj podíl na mapě?

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama