reklama

Charlieho andílci tehdy a dnes: Jak se slavné herečky z filmu změnily?

Od premiéry prvního dílu slavného filmu Charlieho andílci uplynulo už 19 let. Co Cameron Diaz, Lucy Liu a Drew Barrymore za tu dobu potkalo?

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia

Charlieho andílky asi nemusíme moc představovat. Tato akční filmová komedie byla světu představena v roce 2000 a snímek se stal okamžitou senzací. Film utržil více než čtvrt miliardy dolarů, a tak se o tři roky později natočilo pokračování s podtitulem "Na plný pecky".

Charlieho andílci jsou speciální jednotkou ženských agentek, Cameron Diaz, Drew Barrymore a Lucy Liu, pracujících pro soukromou detektivní agenturu. Plní tajné mise, na které je vysílá hlas Charlieho. Ten se s agentkami osobně nikdy nesetkal, jedná s nimi jen pomocí prostředníka Bosleyho.

Věděli jste, že Charlieho andílci budou mít další, v pořadí už tedy třetí, pokračování? Na premiéru se můžete těšit už 31. 10. 2019. O nové verzi filmu zatím víme to, že agentky budou hrát Kristen Stewart, kterou znáte z filmů Stmívání, Naomi Scott a Ella Balinska. 

Podívejte se do grafiky, jak moc se herečky od dob Charlieho andílků změnily.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama