reklama

Svatba v tajnosti. Bývalá atletka Klučinová si vzala zpěváka Pokáče, dodržela tradici

Po dvou letech vztahu si písničkář Jan Pokorný, vystupující pod jménem Pokáč, a bývalá atletka Eliška Klučinová řekli své ano. Svatbu uspořádali v tajnosti, stalo se tak rok od zásnub. Letos v únoru se páru narodil syn.

Foto: Aktuálně.cz

Jednatřicetiletý hudebník Jan Pokorný a o dva roky starší snoubenka, česká rekordmanka v sedmiboji i halovém pětiboji Eliška Klučinová dodrželi tradici a do roka od zásnub se vedli k oltáři. Pár se zasnoubil vloni o Vánocích, v únoru  letošního roku přivítal na svět syna Teodora a svatba v utajení se konala 5. října. 

Fotografii z jejich utajené svatby sdílel ve středu písničkář na svém Instagramu. Rovněž to byl on, kdo prozradil na sociální síti narození svého syna. "Teodor Pokorný, 11. 2. 2021. Všichni zdraví, maminka úžasná, já to přežil taky," napsal oblíbený písničkář ke svému příspěvku. 

Bronzová medailistka z halového mistrovství Evropy 2015 Klučinová se s budoucím manželem poznala na koncertu krátce před ukončením aktivní kariéry, kterou po opakovaných zdravotních problémech uzavřela na podzim 2019. S partnerem si mimo jiné zahrála v klipu jeho písně Úplně levej.

Skrytý poklad na Vinohradech. Dům na okraji Riegrových sadů má překrásný interiér | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama