reklama

Brity naštval nový film o Harrym a Meghan. Královská rodina v něm bude za "záporáky"

Britové jsou v šoku z nedávno zveřejněného traileru nového filmu Harry a Meghan: Útěk z paláce. Ten má na letošní podzim premiérově uvést americká společnost Lifetime. Snímek popisuje bezprostřední události, které vedly ke kontroverznímu odchodu Harryho a Meghan z královské rodiny. Po zhlédnutí traileru se ale podle britských fanoušků bude spíše jednat o komedii než o slibované drama.

Trailer k filmu Harry a Meghan: Útěk z paláce (angl. Harry & Meghan: Escaping the Palace) | Video: Lifetime

Na sociálních sítích Britové zveřejněný trailer z filmu Harry a Meghan: Útěk z paláce (angl. Harry & Meghan: Escaping the Palace) hrubě odsoudili. Stěžují si na přehnané herecké výkony a nekvalitní obsazení s "béčkovými" herci. Trailer označují za směšný a trapný.

Někteří fanoušci královské rodiny ho s nadsázkou označují jako nejlepší komedii roku 2021. "Nemůžu se přestat smát. Myslela jsem si, že je to vtip, ale pak jsem si uvědomila, že se opravdu jedná o film," komentovala trailer jedna z uživatelek sociální sítě Twitter.

Podle oficiálních informací od producentů má snímek nabídnout zfilmovanou verzi toho, co se doopravdy stalo uvnitř Buckinghamského paláce a donutilo prince Harryho s vévodkyní Meghan královskou rodinu opustit.

Ve snímku nemají chybět ani spory mezi vévodkyněmi Kate a Meghan nebo legendární rozhovor manželského páru u americké moderátorky Oprah Winfreyové. Podle dosavadních informací o ději filmu má královská rodina ve snímku působit jako drsná a necitlivá.

Herečka ztvárňující Meghan je v traileru zničená povinnostmi královského života. "Nikdy jsem si nemyslela, že to bude lehké. Ale jen jsem chtěla udělat královnu pyšnou," říká dojatě v klipu. Představitelka vévodkyně Kate je naopak studená a bez emocí. "Toto je život, ke kterému jsme se upsali. Tady ctíme důstojnost nade vše," uvádí v traileru.

Americká produkční společnost Lifetime je známá zejména telenovelami a pořady pro ženy. Někteří britští kritici upozorňují na to, že společnost jen zneužívá popularity manželského páru.

Snímek Harry a Meghan: Útěk z paláce se nyní natáčí v kanadském Vancouveru. Jeho premiéra se očekává na podzim tohoto roku. Jedná se už o třetí film z produkce Lifetime, který ztvárňuje život Harryho a Meghan. Předchozí dva snímky měly premiéru v roce 2018 a 2019.

Mohlo by vás zajímat: Buckinghamský palác mohou v létě navštívit i obyčejní lidé, královna jim povolila piknikovat

Piknik královských zahradách. V létě nabídne Buckinghamský palác návštěvníkům jedinečnou možnost | Video: The Royal Family Channel

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama