reklama

Překvapení, o kterém dlouho snila. Spearsová oznámila ve videu své zásnuby

Americká zpěvačka fanouškům na svém účtu sociální sítě oznámila zásnuby s dlouholetým partnerem Samem Asgharim.

Britney Spearsová se zasnoubila, oznámila to videem na instagramu | Video: Instagram/Britney Spears

Pár na sociální síti Instagram zveřejnil video, na němž se usmívají, dávají si lehký polibek a ukazují zásnubní prsten. Popová zpěvačka k tomu doplnila velmi emotivní komentář a několik emotikonů prstýnku a srdíčka. Fotografii se vztyčeným prsteníčkem své snoubenky zveřejnil také Ashgari.

Devětatřicetiletá Spearsová již byla dvakrát vdaná. První sňatek uzavřený v Las Vegas byl po několika dnech anulován, uvedl Reuters. Tři roky byla vdaná za Kevina Federlina, se kterým má dvě děti.

Osobní trenér a herec Asghari se před 27 lety narodil v Íránu. Se Spearsovou chodí od roku 2016.

V posledních měsících média věnují pozornost zpěvaččinu soukromí, vede soudní spor o opatrovnictví své osoby a správu majetku. Její otec Jamie Spears spravoval záležitosti své dcery od roku 2008, kdy byla hospitalizována v psychiatrické léčebně. Správy jejího majetku se vzdal letos v srpnu, definitivně o tom ale rozhodne soud. O ukončení nuceného opatrovnictví usilovala Spearsová několik měsíců a obvinila svého otce, že ji nutil vystupovat proti její vůli, brát léky nebo nedovolil vdát se za přítele a mít s ním dítě.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama