reklama

Bratr vévodkyně Kate se oženil. Ženu mu našla jeho fenka

Anglický podnikatel a bratr vévodkyně Kate James William Middleton se ve Francii oženil s francouzskou finanční analytičkou Alizee Thevenetovou. Za jejich seznámení před třemi roky může Jamesův pes.

Foto: Profimedia.cz

Nejmladší potomek manželů Middletonových vstoupil do svazku manželského. Čtyřiatřicetiletý James William Middleton, mladší bratr vévodkyně Kate a módní ikony Pippy Middletonové, v sobotu 11. září řekl ve Francii "ano" francouzské finanční analytičce Alizee Thevenetové.

Seznámili se v roce 2018 a zasnoubili v září 2019. Naplánovanou svatbu museli kvůli koronaviru dvakrát přesouvat. A letos v září se konečně stali manželi.

"Pan a paní Middletonovi. Včera jsem si vzal lásku svého života v kruhu rodiny, přátel a samozřejmě několika psů v krásné vesnici Bormes-les-Mimosas. Nemůžu slovy popsat, jak šťastný jsem," napsal James Middleton na svůj Instagram.

Podle Daily Mailu na svatbě nechyběly ani Jamesovy sestry a jejich partneři. Nejstarší dcera Middletonových Kate dorazila nejen s princem Williamem, ale i všemi třemi dětmi. O to byla sláva velkolepější, protože tolik členů královské rodiny na svatbě jen tak někdo nemá. Nechyběli samozřejmě ani Jamesovi rodiče Carol a Michael.

Mezi svatebními hosty byli i pejsci šťastného páru, o kterých se traduje romantická historka. Jamesova fenka Ella dala totiž tento pár dohromady. Jak popsal James britskému Telegraphu, po procházce se zastavil v klubu South Kensington a jeho španělka Ella mu utekla právě k Alizee. James se k ní vydal, aby se za psa omluvil, ale ona ho považovala za číšníka a objednala si u něj pití, zatímco fenka Ella ležela na zádech a nadšená milovnice psů Alizee ji láskyplně oslovovala a drbala. 

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama