reklama

Překvapení na cenách MTV: Jsou tohle ještě šaty? Foxová přišla skoro nahá

Tak tohle už vyžaduje obrovské sebevědomí. Herečka Megan Foxová vyrazila na předávání cen MTV neboli Video Music Awards v šokujícím modelu. Pokud by si Foxovou ve slavnostní večer někdo náhodou neprohlédl pozorně, mohl by si myslet, že hvězda filmů Transformers přišla nahá.

Překvapení na cenách MTV: Jsou tohle ještě šaty? Foxová přišla skoro nahá | Video: Associated Press

Pětatřicetiletá herečka Megan Foxová vyrazila na udělování cen MTV neboli Video Music Awards po boku svého partnera, jednatřicetiletého rapera Machine Gun Kellyho. Od té doby, co se na veřejnosti objevuje právě s touto hudební hvězdou, se Foxová čím dál víc odhaluje.

Pokud na příští předávání cen nedorazí zcela nahá, na letošních cenách MTV došla k absolutnímu vrcholu žebříčku odvážných outfitů. Zvolila totiž šaty, ve kterých vypadala, jako by přišla nahá. Šaty značky Mugler jsou ušity z průhledné látky tělové barvy. Pod ně herečka oblékla jen třpytivá tanga, která by jí záviděla leckterá striptérka. Odvážný model pak doplnila lodičkami tělové barvy od značky Jimmy Choo.

"Řekl mi: 'Dneska večer budeš nahá', a já mu jen odpověděla: 'Cokoli řekneš, taťko'," popsala ET online přípravy a volbu outfitu Foxová, která s výrazně mladším raperem randí od loňského května.

Americká hvězda filmu Transformers či Jennifer's Body - Bacha, kouše! se v roce 2020 po deseti letech manželství rozešla s hercem Brianem Austinem Greenem, kterého diváci mohou znát jako Davida ze seriálu Beverly Hills 90210. Foxové a Greenovi se během jejich vztahu narodily tři děti - synové Noah Shannon, Bodhi Ransom a Journey River. Manželé se zatím oficiálně nerozvedli.

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama