reklama
 

Beverly Hills 90210: Jak šel čas s kultovním seriálem a jeho hrdiny

Kultovní seriál 90. let Beverly Hills 90210 dobře zná většina současných čtyřicátníků. Nedávno se objevila informace, že se letos v létě chystá pokračování ve zbrusu nových šesti epizodách. Jenomže... situaci zamotala náhlá smrt jednoho z hlavních představitelů seriálu Luka Perryho.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Nezapomenutelný seriál o americké mládeži z počátku 90. let… To je Beverly Hills 90210, který byl vysílán v mnoha zemích světa. Natáčel se v letech 1990-2000 a vytvořila jej dvojice producentů Aaron Spelling a Darren Star.

Ať už si o seriálu myslíte cokoli, pravdou zůstává, že jej sledovaly miliony mladých lidí v různých koutech světa, aby se s partou bohatých amerických teenagerů více či méně ztotožnili.

V podstatě každého z herců seriál celoživotně (a jistě i nejvíc v rámci jejich dosavadní kariéry) proslavil, ačkoli nejaktivnějším hercem i po ukončení natáčení byl seriálový Dylan McKay - Luke Perry.

  Seriál Beverly Hills 90210 se natáčel celkem 10 let, má 10 řad a dohromady 296 dílů. Obvyklá délka jedné epizody je (i s reklamami) přibližně 60 minut. BH

Docela nedávno se na veřejnost dostala pro mnohé fanoušky dobrá zpráva, že se letos v létě dočkají pokračování seriálu v nové sérii o šesti epizodách. Natáčení bylo plánováno téměř se všemi hlavními představiteli. Výjimku měla tvořit jen Shannen Doherty, seriálová Brenda, která opakovaně bojuje s rakovinou. Menší prostor měl v seriálu dostat Luke Perry alias Dylan McKay kvůli paralelnímu natáčení seriálu Riverdale pro Netflix. Bohužel se natáčení nebude účastnit vůbec. V pondělí 4. března 2019 podlehl následkům rozsáhlé mrtvice.

Jeho smrt zasáhla i zaskočila mnohé herecké kolegy a fanoušky. Na veřejnosti se objevila spousta zpráv a emotivních vyznání směrovaných zesnulému Lukovi. Šlo o člověka s velkým srdcem, nehranou skromností a přirozenou laskavostí. Jak Perryho smrt ovlivní další dění kolem plánovaného pokračování seriálu Beverly Hills 90210, je ve hvězdách.

Jak šel čas se seriálovými hrdiny? 

Podívejte se v naší grafice…

reklama
reklama