reklama

Agáta Hanychová je po čtvrt roce vztahu s Jaromírem Soukupem těhotná

Tři měsíce je vztah Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa jedním z nejsledovanějších u nás. A teď se dvojice postarala o další pozdvižení, když modelka oznámila, že je v jiném stavu.

Foto: Profimedia.cz

"Jsem těhotná," potvrdila Agáta Hanychová deníku Blesk poté, co se už nějaký čas o tom, že s podnikatelem Jaromírem Soukupem čeká dítě, spekulovalo. Přitom ještě minulý týden mlžila a podezření se snažila vyvracet. "Taky jsem už slyšela, že čekám miminko. Zeptám se svého gynekologa, třeba mi zapomněl něco říct," řekla pro Super.cz.

Teď už se ale rozhodla jít s pravdou ven, a to i navzdory zdání, že za sebou ještě nemá ani první trimestr, který je v každém těhotenství kritický. To, že opravdu se Soukupem očekávají společného potomka, v poslední době naznačovala řada indicií. Hanychová si například často stěžovala na únavu, během prázdnin přestala kouřit a fanoušci na jejích sociálních sítích spekulovali i o tom, zda se jí nekulatí bříško.

Vztah, který trvá teprve od června, berou tedy oba dva velmi vážně. Už před časem dokonce Soukup naznačil, že uvažuje i nad tím, že by Hanychovou požádal o ruku. Když se totiž novináři dotazovali na prsten na její levé ruce, modelka se smíchem tvrdila, že o šperk k zásnubám nejde. "Zatím není zasnoubená!" reagoval na to její partner.

Portál z proslulého mramoru musel čekat na pražském secesním skvostu na znovuobjevení | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama