reklama

Sandbag: Na židle zapomeňte - rovnou si lehněte!

„Chce to změnu!" napadne vás někdy, když se rozhlížíte po bytě čo domě? Řešení nemusí být ani nákladné, ani pracné - a ještě vám přinese radost! Vy ještě nemáte to, co dnes frčí - pohodlné sedací vaky?

Foto: sandgab.cz

„Chce to změnu!" napadne vás někdy, když se rozhlížíte po už okoukaném interiéru vašeho bytu či domu? Řešení nemusí být ani nákladné, ani pracné - a ještě vám přinese radost! Vy ještě nemáte to, co dnes frčí - pohodlné sedací vaky?

Tyto netradiční kusy nábytku navíc mohou pomoci lidem, které bolí záda nebo jsou zkrátka jen unavení z dlouhého sezení na židli v zaměstnání. Nevěříte?

Sandbag se přizpůsobí vám!

Odpočinek v některém ze Sandbagů může lákat i návštěvníky klubů, čajoven, mateřských center či děti ve školkách. Pytle zvané obecně také bean begy jsou totiž díky své variabilitě zábavné a inspirativní. Nemusíte se přizpůsobovat vy. Sandbag se přizpůsobí vám a  vašemu životnímu stylu.

Seďte, kde chcete - a ještě zdravě! 

„Sedací pytle, které vyrábíme, se díky měkké výplni, obvykle polystyrenovým kuličkám, dokážou přizpůsobit tvaru těla konkrétního člověka, čímž dovolí jeho kloubům a svalům odpočinout si. Tento "kus nábytku" také lze volně, bez větší námahy, přenášet v bytě podle své aktuální potřeby. V létě si jej za hezkého počasí můžete přenést i na zahradu či terasu,"  popisuje spolumajitelka olomoucké firmy Sandbag Barbora Vlachová.

Upravte si vzhled, velikost, barvu i materiál aneb Sláva multifunkčnosti!

Větší bagy pak mohou posloužit jako provizorní postel. Třeba pro nečekané hosty. Pohodlí a relaxaci dnes vedle mladších ročníků stále víc oceňují i starší lidé. Nehledě na fakt, že díky možnosti zvolit si barvu, velikost i materiál, ze kterého bude Sandbag vyrobený, nabízí  relaxační pytel nespočet variací, jak oživit design interiéru.

„Jsme schopní na základě zákazníkova přání vyrobit takový, jaký si představuje. Díky tomu můžete mít doma originál, který u nikoho v bytě neuvidíte. Můžeme upravit rozměry bagu i kombinovat různé barvy materiálu," dodává Vlachová. Firma používá exkluzivní materiál Carabu, který si „vypůjčili" od čalouníků. Ti jím potahují sedací soupravy. Proto si kupující může sladit vzhled bagu se sedačkou, kterou už má doma. Firma nabízí i možnost potisku navrženým obrázkem či logem.

Skvělé, ale nikoliv drahé!

Cenově se přitom výrobky pohybují od devíti set po necelé čtyři tisíce korun. V nabídce je možné vybírat z několika základních velikostí a tvarů od nejmenšího, vzhledem odpovídajícího svému jménu Barrel, přes Minisolidu vhodného do dětského pokoje až po „krále obýváku" jménem Solid.

„Pro objednání zboží použijte náš e-shop na adrese http://www.sandbag.cz. Nelekejte se, je bez registrace, a tím pádem po vás nevyžaduje žádné jméno a heslo," uzavírá Barbora Vlachová.

Soutěžte a vyhrajte Sandbag!

Stačí jen správně odpovědět na otázku:

Jak se jmenuje největší pytel z nabídky firmy Sandbag?

  1. SOLID
  2. MINITARGET
  3. BARREL

Odpověď na soutěžní otázku posílejte...

... do neděle 9. října do dvanácti hodin na adresu: [email protected], do předmětu uveďte heslo "SANDBAG". Nezapomeňte připojit své plné jméno, adresu a tel. číslo.

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama