reklama

Nůž, díky kterému rozetřete máslo přímo z lednice!

Máte raději klasické máslo, jen vás nebaví, když jej zapomenete vyndat z lednice a musíte zápasit se ztuhlou hmotou? Tento nůž problém vyřeší!

Foto: Profimedia.cz

Určitě to znáte, pospícháte do práce nebo s dětmi do školy, chystáte snídani a zapomenete vyndat máslo z lednice dřív, aby se dobře roztíralo. Pak vám nezbývá nic jiného, než se ztuhlou hmotou zápasit nebo si vzít margarín. Tento nůž by měl problémy vyřešit. Zvládne rozetřít máslo, které je přímo z lednice.

Už nemusíte svým dětem zakazovat k snídani chleba s máslem a marmeládou, protože není čas. Třeba vám pomůže tato vychytávka do kuchyně.

Pomocník do kuchyně

Čepel nevypadá jako normální nůž z příborové sady. Najdete na něm 21 trojúhelníkových otvorů, které vám z másla udělají malé a tenké proužky.

Náš tip: 10 "zbytečností" do vaší kuchyně. Které to jsou?

Druhá strana nože má vroubkovaný okraj, který využijete na odkrajování kůrky, nebo si s ním dokonce rozříznete čerstvou housku nebo rohlík.  Novou vychytávku z nerezové oceli najdete pod názvem "ButterUp".

Podnikatelský záměr

Tento kuchyňský pomocník je dílem přátel Sachy Pantschenka, Normana Olivera a Craiga Andrewse. "ButterUp funguje tak, že nůž s otvory snáz pronikne do studeného másla. Tyto malé pásky se během mazání rychleji zahřejí, a tím se lépe roztírají na chleba či jiné pečivo," vypráví o svém výtvoru Sacha Pantschenko.

Zatím se nůž vyrábí jen v několika kusech, proto jej na internetu seženete za 30 eur, což je v přepočtu okolo 880 Kč. Poněkud drahý pomocník, že? Tato trojice však plánuje rozšíření svého výrobku po celém světě a slibují, že se následně cena bude pohybovat okolo 300 Kč. Otázkou zůstává, zda ho hospodyňky ocení natolik, že bez něj žádná kuchyň nebude moci fungovat.

Jak se vám tato vychytávka líbí? Myslíte si, že má šanci uspět na trhu, nebo se stane jen další zbytečností, která nám bude zabírat místo v kuchyňském šuplíku? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nový robotický vysavač Roomba 880 je pořádný tahoun

Co byste měli vědět, než znovu použijete PET láhev?

10 filmů, které vás naučí něco o lásce. Už jste je viděli?Polívka: Srdcaře odmítající seriály, neznám. Uklidnil jsem se, ale doutná to ve mně | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama