reklama

Luxusní vila, kterou můžete mít i vy. Stačí vám 1 milion korun

Prohlédnout galerii
Foto: zenhome.cz

Vlastní dům za pouhý jeden milion korun? Sen, který se může stát skutečností. Vila Zen Home představuje minimalistické bydlení, které je zaměřené na efektivitu a kvalitu vnitřního prostředí.

Za celým konceptem stojí Ing. arch. Jaroslav Mareš a Ing. Andrea Marešová, kteří se rozhodli, že vytvoří dům, jehož stavba vás finančně nezruinuje, přesto se budete cítit pohodlně a obytný prostor vystačí celé rodině.

Levný rodinný dům

Zen Home je důmyslně navrhnutý projekt levného rodinného domu. Velmi ho ocení lidé, kteří v dnešní době nemají příliš času.

Více podobných realizací najdete na Homepix.cz >>

Interiér si navrhnete zcela sami. Je jen na vás, zda budete chtít 4+1, nebo zvolíte jeden otevřený prostor. Dobrou zprávou je, že příčky lze řešit později, když už je hrubá stavba dokončená. Největší pokoj je obývací místnost spojená s kuchyní, která se rozkládá na ploše 57 metrů čtverečních. Dále můžete mít dva pokoje o rozloze 13 metrů čtverečních a jednu menší pracovnu o velikosti 10 metrů čtverečních.

Náš tip: Neviditelné bydlení. Sousedé vám určitě vadit nebudou

Dům se řídí trendy 21. století. V oblibě je minimalismus, který působí čistě a elegantně. Obří francouzská okna poskytují dostatek denního světla v celém objektu. Navíc umožňují přístup do zahrady ze všech pokojů.

Celková cena za luxusní bydlení je jeden milion korun bez DPH. Částka ovšem nezahrnuje pozemek a přípojky.

Jak se vám tento styl bydlení líbí? Napište nám v diskuzi pod galerií.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Jakou úrodu můžete zamrazit na horší časy?

Nepracuje, protože chodí do školy přebalovat dceru

Léto nekončí, prodlužte si ho na terase

reklama
reklama
reklama