reklama

Kde si poslechnout nejlepší koledy? Máme je pro vás!

Chcete zažít pravou vánoční atmosféru? Pak si poslechněte TOP nejlepší české a zahraniční koledy. Máme je pro vás!

Foto: Profimedia.cz

Zeptali jsme se vás na Facebooku, kterou vánoční koledu máte nejraději. Kromě klasických českých lidových, se objevovala i Půlnoční od Václava Neckáře nebo oblíbená So this is Christmas od Johna Lennona. Ty nejlepší jsme vybrali a připravili je pro vás, abyste je měli hned po ruce.

Mezi českými jste nejčastěji jmenovali Tichou noc, Štědrý večer nebo překrásný kousek od Karla Gotta - Jsou Vánoce. Přejeme klidné svátky s těmi nejkrásnějšími písněmi.

Nejlepší české vánoční koledy

Krásná vánoční atmosféra. Zazpívejte si s námi...

Zahraniční koledy

V dalším videu si můžete poslechnout klasické zahraniční koledy z úst celebrit jakou je například Celin Dion a její Happy Christmas.

Václav Neckář a jeho Půlnoční

Při malé anketě na facebooku jste nejčastěji z netradičních koled zmiňovali právě tuto hitovku, kterou Václav Neckář dokázal, že je stále svěží a připravený bavit své fanoušky.

A co by to bylo za Vánoce bez našeho Božského...

Nezapomeneme ani na věrné fanoušky, kterým na Štědrý den hrají hlavně koledy od Karla Gotta. Poslechněte si od něj nejoblíbenější song Jsou svátky.

Jakou koledu máte nejraději vy? Co si pouštíte na Štědrý den? Jsou to zahraniční interpreti nebo zůstáváte u staré dobré české klasiky?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Zázvor proti viróze i nachlazení

Nesnášíte Vánoce? Máme pro vás 10 důvodů, proč je budete zbožňovat

Foto recept: Úžasná vánočka jako od babičky

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama