reklama

Hotel Jamese Bonda: Jak se spí v pokoji agenta 007?

Prohlédnout galerii
Foto: Profimedia.cz

Chcete spát v posteli Jamese Bonda? Vyjde vás to pořádně draho. Pařížský hotel Seven nabízí apartmá ve stylu slavného agenta 007. Má to však jeden háček, noc vás přijde v přepočtu okolo 12 000 Kč.

Máte-li rádi rychlá auta, martini s vodkou protřepat, nemíchat a nevynecháte jedinou bondovku? Pak se vám hotel bude jistě líbit. Luxusní apartmá se nachází v hotelu Seven v Paříži a je věnováno postavě Jamese Bonda.

Apartmá 007

Během pobytu můžete přímo z postele sledovat kompletní bondovskou filmografii na obrazovce s uhlopříčkou 160 cm. Součástí dekorace jsou drahé materiály a mnoho symbolických doplňků.

Čtěte také: James Bond se vrátí na plac letos v říjnu. Po čtyřiadvacáté

Co vám nejspíš utkví v paměti, je unikátní lampa, jejíž stínítko je držené zlatou zbraní. Celý pokoj je protkaný těmito drobnými detaily, které neujdou oku správného fanouška.

Luxus a originalita

Kromě apartmá 007 nabízí hotel další zajímavé stylovky. Můžete bydlet v pokoji, který nese název Alice. Výpravná kniha Lewise Carrolla Alenka v říši divů na vás dýchne z každé části pokoje. Alenčino dobrodružství připomínají zvláštní hodiny nebo bílý králík, který je součástí dekorace na stěně.

Mimo této záhadné říše se můžete ubytovat v Levitujícím pokoji, kde se postel a ostatní nábytek vznáší nad zemí. Romantiku zažijete v apartmá Marie Antoinette. Milujete-li blýskavé věci a tajemno, pak svou hlavu složte v pokoji s názvem Černý diamant. Nejdražším pokojem je Lovez Vous, kde vás jedna noc přijde na 18 000 Kč, ale součástí je nádherná vířivka na rozlehlé terase.

V kterém z apartmá byste se rádi ubytovali? Jste tak velkým fanouškem Jamese Bonda, že byste za jednu noc v hotelu zaplatili 12 000 Kč? Napište nám v diskuzi pod fotogalerií.

zdroj: Profimedia.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Co vznikne z opuštěných stanic metra? Bazén, bar, disco

Iva Hüttnerová? Jak bydlí herečka ze seriálu Ordinace?

Sekta mě donutila vzít si 85letého staříka. Bylo mi 19


reklama
reklama
reklama