reklama

Děti celebrit: Půl milionu korun za Popelčinu postýlku

Luxusní, kýčovité a přemrštěné. Přesně takové jsou dětské pokojíčky světových celebrit. Jak bydlí děti Heidi Klum, Gwyneth Paltrow nebo Beyoncé?

Foto: Profimedia.cz

8 milionů korun za houpacího koně? U dětí celebrit žádný problém. Luxusní, kýčovité a přemrštěné. Přesně takové jsou dětské pokojíčky světových celebrit.

Ať už supermodelka Heidi Klum, herečka Gwyneth Paltrow nebo manželský pár Beyoncé a Jay-z, všechny tyto celebrity chtějí dopřát svým dětem ten největší luxus a pokoj snů. Investují do šílených, barevných místností nehorázné sumy peněz a vystavují je na obdiv fascinovaným televizním štábům.

Houpací kůň ze zlata

Skvělé americké zpěvačce Beyoncé a raperovi Jay-Z se v lednu 2012 narodila holčička jménem Blue Ivy Carter. Oba rodiče pro ni chtějí samozřejmě jen to nejlepší a již před jejím narozením zakoupili designovou postýlku v přepočtu za 70 000 Kč, dětskou vysokou židličku s křišťály za 200 000 Kč a vaničku v obdobném stylu za 140 000 Kč.

"Aby pokoj pro dcerku vypadal opravdu pohádkově, nezapomněli ani na postýlku od Pash Tots, ve tvaru Popelčina kočáru za 600 000 Kč. Jay-Z s Beyoncé tak utratili neskutečných 4 800 000 Kč za pokojíček po svoji prvorozenou dcerku," uvádějí tvůrci televizního pořadu Nóbl dětské pokoje (u nás vysílá Fine Living).

Náš tip: Kuchyně slavných: Tady vaří Madonna, Cher a Rihanna!

Jako správný táta nezapomněl Jay-Z ani na koupi houpacího koně. Nebyl by to ale slavný rapper, kdyby nepřišel opět s něčím originálním. Neobvyklý houpací kůň byl ručně vyrobený ze zlata a tatínka vyšel v přepočtu na bezmála 8 milionů korun. Kromě toho si jejich potomek může hrát s magickým mlýnem jako domečkem na zahradě a mini autíčkem Bugatti.

Pirátská loď pro děti Heidi Klum

Krásná supermodelka Heidi Klum a charizmatický britský zpěvák Seal tvořili do roku 2012 pohádkový pár. Ale i přes rozvodové řízení jsou stále milujícími rodiči svých čtyř nádherných potomků. Při výběru vybavení dětského pokoje a hraček se také zrovna nedrželi zkrátka. A tak není divu, že na zahradu pořídili nádherný hrací domeček ve tvaru luxusní pirátské lodi. A jaká byla cena? V přepočtu na české poměry neuvěřitelných 518 000 Kč.

Čtěte také: Tady se svléká váš idol. Elegantní a luxusní koupelny slavných!

"Tato loď má dva vstupy, originální balkóny, zbraně a jedinečný stěžeň. Aby toho nebylo málo, zařídili pro dcerku Leni světle laděný růžový budoár zdobený krystalky za 200 000 Kč," popisují tvůrci dokumentu, kteří se zaměřili na ty nejluxusnější pokojíčky pro děti.

Gwyneth Paltrow dětem pořídí cokoliv

Americká herečka Gwyneth Paltrow a její manžel, zpěvák skupiny Coldplay, patří také k celebritám, které pro své děti koupí jakoukoliv hračku či nábytek, ač vypadá šíleně a nevkusně. Většina zahraničních hvězd ujíždí na filmech o pirátech. Jinak si nelze vysvětlit, že Gwyneth nechala pro svého syna Bruce zřídit pokoj v pirátském stylu. Zdi pokoje jsou v designu moře a místnosti vévodí obrovská postel ve tvaru lodi za několik set tisíc.

Chtějí pro své děti jen to nejlepší nebo je to podle vás už přehnané? Kdybyste měli takové příjmy, jako světové celebrity, co byste svým dětem koupili jako první? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Iva Hüttnerová: Jak bydlí herečka ze seriálu Ordinace?

11 věcí, ve vašem bytě, které vás nutí tloustnout

Holčička (3) darovala srdce, aby jiné dítě mohlo žít


Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama