reklama

Další kuchyně ve stylu Provence. Nadchne vás

Prohlédnout galerii
Foto: Prima TV

V pořadu Jak se staví sen se poslední dobou proměňují místnosti v rodinných domech. Víte, že i uprostřed většího města může ještě existovat dům, který není připojený na kanalizaci? A že v takovém domě existuje ve 21. století kuchyň, kde se myje nádobí ve škopku? Právě v takové domácnosti se uskutečnila dnešní proměna.

Profesionální pomoc designérů Marka Poddaného a Ondřeje Borovce, odborníků na krásné a stylové bydlení, se dočkala rodina Makovských. A proměna se opět uskutečnila ve stylu Provence, který nabízí útulnou a klidnou atmosféru. Určitě vás nadchne.

V současné době investují partneři Marie a David veškerou energii i finance do dětí, a proto se jim nedostává sil na rekonstrukci staré kuchyně. Sedmiletý Matyáš je žákem 2. třídy. Má sportovní talent, hraje florbal, lyžuje, jezdí na kole a plave. Hraje na flétnu a začíná s kytarou. Jeho snem je hrát na bubny. Pětiletá Františka je rovněž sportovní typ - ráda plave, jezdí na kole, bruslí, lyžuje a podobně. Františka rovněž ráda zpívá.

A jejich koníčky stojí rodinu veškeré volné finance. Protože děti dobře věděly, že to s jejich kuchyní není úplně v pořádku, požádaly rodiče, aby se přihlásili do pořadu Jak se staví sen. A jejich přání a tužby se naplnily.

Jak proměna probíhala krok za krokem, co všechno tým designérů v domku musel předělat a jak to rodina přijala, uvidíte ve videoarchivu televize Prima.

reklama
reklama
reklama