reklama

Čokoládová sedačka? Sen každé ženy!

Umíte si představit, že byste doma měli čokoládovou pohovku? Kdo by ji nechtěl!

Foto: Profimedia

Čokoláda patří bezesporu k nejpopulárnějším na světě. Lahodná, jemná, sladká dobrota, která je nejlepším lékem na deprese a zlomená srdce. Nemáme pravdu? Jak mlsat a nepřibrat? Pořiďte si do obývacího pokoje čokoládovou sedací soupravu.

Designér Iris Koser nejspíš tuto laskominu miluje nadevše a tak je mu velkou inspirací i v práci. Rozhodl se, že ženám věnuje jedinečný kus nábytku.

Čokoládový sen

Iris Koser je 27letý nadějný designér, který navrhl tuto variabilní pohovku, která kopíruje tvarem i barvou tabulku čokolády. Proč zvolil právě ji? Vždyť každá z nás denně sníme alespoň o kostičce čokolády. Nebo ne? Otázkou zůstává, zda nám s úžasným kouskem nábytku spíše nezavařil. Jak máme odolat pokušení, když budeme mít před očima nejlepší mlsku na světě v takové velikosti?

"Chtěl jsem originální designový nábytek, který bude plný emocí a podráždí představivost, jak jen to je možné. Čokoláda byla tím nejlepším tvarem, jaký jsem mohl najít. Je to prostě jen o čokoládě, sladký kousek, který útočí na naše smysly tak moc, jak jen je to vůbec možné. Je to nábytek pro dokonalé a perfektní ženy - nemá žádné kalorie," vysvětluje mladý designér Koser.

Tajná skrýš na čokoládu

Sedací souprava se dá sklopit do roviny, různě tvarovat nebo z ní ve vteřině vytvoříte klasickou pohovku s opěradlem. Uprostřed je konferenční stolek, který vypadá jako hliníkový obal od čokolády a dá se posouvat oběma směry nebo ho jednoduše sesunout z pohovky a umístit ho klasicky před sedací soupravou.

Materiál s pamětí působí velmi realisticky. Po každém promáčknutí a sednutí se ale za čas vrátí zpět do původního tvaru.

A co je opravdovou vychytávkou? Malá tajná skrýš na tabulku čokolády, která je umístěná pod sedákem. Máte ji hned u sebe a nikdo se nic nedozví.

Také milujete čokoládu? Dokázali byste si pořídit takovou sedačku domů nebo by to bylo spíše popichování vašich chutí? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Znáte československé hity a interprety? Vyzkoušejte test!

Nejkrásnější vůně do vašeho bytu: Provoní i ozdobí

Diety a procedury: Jak hubnou slavné ženy?

 

 

Mrtví nestojí Babišovi ani za komentář. Já z lidí hlupáky dělat nebudu, říká Mucha | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama