reklama

Jak si uspořádat dům a žít šťastněji: Zkuste to podle feng-šuej

Okolí domu

Feng-šuej řeší nejen dům samotný, ale i jeho bezprostřední okolí. Je jasné, že ne vše lze vlastními silami ovlivnit, ale díky znalosti této filozofie možná leccos pochopíte.

To, v jakém prostředí je zasazeno vaše bydlení, určitým způsobem ovlivňuje také kvalitu vnitřní energie vašeho domova.

Věci, které vidíte při příchodu domů, vás už do určité míry "ladí". Ulice je jedním z hlavních energetických zdrojů pro váš dům. Je to "tepna", která rozvádí nejrůznější energie z okolí, které se následně dotýkají i vás.

Z hlediska feng-šuej je ideální ulicí taková, která má svěží a kreativní energii; měli byste z ní mít dobrý a radostný pocit, cítit se bezpečně.

Pokud jde o pouliční ruch, není dobrý žádný extrém. Příliš tichá ulice může znamenat energetický deficit, který by mohl škodit vaší finanční situaci. Na druhou stranu nadměrná energie ulice může přenášet do života chaos a zmatek

Hledisek, kterými feng-šuej posuzuje kvalitu energie kolem obydlí, je mnohem víc. Ne všechny lze ovlivnit, nicméně platí, že okolí bydliště a příjezdová cesta by měly být čisté, upravené a bez nežádoucích rušivých záležitostí.

Při vstupu do domu by vám nemělo nic bránit a celkově by váš příchod domů měl být čistý, nekomplikovaný a v důsledku toho i radostný.

Další zajímavé články

reklama
reklama
reklama