reklama
 

Buďte hygge! Podnikejte bez papírování

Máme pro Vás skvělý tip, jak vyzrát na fakturaci, daně i EET a jak si konečně a jednou provždy udělat pořádek ve svých financích.

Komerční sdělení - Toto je komerční sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: BEZŠANONU

A ještě to bude hygge tj. zbaví Vás to stresu, dá Vám to přehled a bude Vás to bavit! Prostě budete mít radost z BEZŠANONU,

Na jednom místě teď vždy najdete aktuální přehled o Vašich příjmech, výdajích a jak Vám kdo platí. Pokud jste plátcem DPH, navíc získáte kontrolní hlášení a podklady k platbě DPH. Nemusíte se o nic starat. Průběžně vidíte, jak jste na tom s cashflow i s daněmi a na konci roku Vám to udělá daňové přiznání online.
Pokud využíváte služeb externí účetní tak si díky BEZŠANONU ušetříte cesty. Už žádné igelitky, žádné krabice, žádné telefony. Prostě jí dáte přístup a ona Vás za to bude milovat. Ušetříte jí čas a umožníte, aby místo nudného zaúčtování Vašich dokladů získala online přístup a mohla pro Vás včas a s přehledem optimalizovat.

Vaše příjmy - faktury, účtenky, opakovaná fakturace

Chcete se přestat párat se svými fakturami v exelu nebo wordu? Chcete je mít krásné a hned? Není problém! Svoji první fakturu budete mít do 2 minut a můžete si ji vystavit odkudkoliv, kdekoliv. Třeba při obědě, ze svého mobilu
Potřebujete vystavovat účtenky?
Systém má v sobě i pokladnu a vystavit účtenku je hračka. Navíc je připravena na EET, pokud byste to potřebovali, pak stačí pouze aktivovat tuto službu.

Vaše výdaje

Nemusíte už ukládat své výdajové doklady do krabice (např. při nákupu na benzince, počítače, atd.). Stačí, když si účtenky vyfotíte mobilem a nahrajete si je do aplikace. Už se nikdy nebudete muset obávat reklamací. Všechny doklady budete mít jednou provždy v aplikaci a kdykoliv k prokázání. Žádná účtenka už nevybledne, žádná se nezmačká, žádná faktura se neztratí.
Vaše cashflow
Pokud si propojíte svůj účet se svojí bankou, okamžitě vidíte, zda jsou vystavené faktury uhrazeny. Své výdaje i příjmy budete mít pod svým dohledem, aniž byste museli dlouze shánět podklady a cokoliv počítat nebo otravovat svoji účetní.

Daňové přiznání včetně sociálního a zdravotního pojištění

Daňové přiznání je nyní hračkou. Kdykoliv se můžete podívat, jak jste na tom právě s daněmi. Na konci roku si pak hravě vygenerujete daňové přiznání včetně výpočtu sociálního a zdravotního pojištění.

Tohle nemá chybu, že? Začněte využívat BEZŠANONU již dnes!
Získejte 1 měsíc v nejvyšším tarifu ZCELA ZDARMA a vyzkoušejte, co to umí.
Rozběhnete to za 2 minuty. Stačí, když zadáte svoje IČ. Udělejte svoji první fakturu již dnes.

BEZSTAROSTÍ, BEZSTRESU, BEZNUDY v BEZŠANONU

reklama

Komerční tip

reklama