reklama

BLOG Ze života ženy: Hlava versus srdce

Vlasy jsou naší korunou, a proto bychom jim měly věnovat maximální pozornost.

Foto: iStock
Lenka Wernerová

Lenka Wernerová

Zakladatelka módního a lifestylového blogu Ze Života Ženy (www.zezivotazeny.cz), který začala psát na mateřské. Své příspěvky též zveřejňuje na svém instagramovém účtu. Svými módními outfity, kosmetickými tipy a pozitivním přístupem k životu se snaží inspirovat maminky a všechny ženy,  které v rodinném a pracovním shonu chtějí myslet také samy na sebe. Je milovnicí Coco Chanel a jejího nesmrtelného klasického stylu. Objevujte s ní nadčasové kombinace a kouzlo každého dne, který, jak říká, stojí za to prožít s úsměvem a stylem.

Díky Elseve teď testuji jejich novou řadu pro poškozené vlasy. Přiznám se zcela bez obalu, že na vlasové péči mě stejně jako produkt samotný zajímá také vůně. A tady se teda tesař fakt neutnul. Nádherná sladká vůně si mě dostala. Z celé řady můžete vyzkoušet jak šampon, balzám, tak i masku a krém na vlasy, který se nanáší před žehlením nebo fénováním.

Jaro v CCC pokračuje. Já jsem tam byla omrknout, co je u nich nového, no a s prázdnou jsem samozřejmě neodešla. Domů jsem si odnesla sandálky v okrové barvě na blokovém nízkém (čtěte pohodlném) podpatku a jedny espradilky v béžové barvě k šatům, které jsem si minulý týden na léto objednala v Zaře (další guilty pleasure). No a protože tam měli zrovna akci 20 % pro stávající zákazníky z ceny dolů, přibalila jsem taky šátek, dvoje punčocháčky pro Esterku a jedny ponožky. A na to vše jsem uplatnila kupon v hodnotě tisíc korun. A všichni jsme happy. A tím všichni myslím mě a Ester, protože Lilly toho ještě moc nechce, zatím se hlásí o jídlo a suchou plenu 😊

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama