reklama
 

BLOG Rychlé Fit Recepty: Rychlý nepečený dezert

Zavolá návštěva, že přijedou na kávu, a vy nevíte, co rychle upéct? Zkuste tento nepečený a rychlý dezert, se kterým uspějete!

Foto: Blanka Malchárková: Rychlé Fit Recepty
Blanka Malchárková: Rychlé Fit Recepty

Blanka Malchárková: Rychlé Fit Recepty

​Blanka se rozhodla v únoru 2018 pro svou velkou změnu. Bylo to především v oblasti zdravého životního stylu, který doposud neměla. Naštěstí ve svých 25 letech si uvědomila, že je načase s tím něco dělat. Založila si Instagram s myšlenkou, že tam bude dávat fotky svých jídel, díky kterým bude mít přehled nad tím co jí.

"Všichni chceme být zdraví, ale nikdo pro to nechce nic dělat. Tak proč neudělat něco pro sebe, cítit se dobře a být zdravý jen tím, že jíte zdravější jídla?  Je to jen o tom chtít.  Spoustu inspirace najdete na mém Instagramu @rychle_fit_recepty. Mějte krásný den! "

Taky to znáte, je neděle a příbuzní zavolají, že přijedou na kávu, ale vy nemáte nic upečeno? Honí se vám hlavou, čím byste je pohostili, ale zároveň aby to trvalo co nejkratší čas? Já přesně tento úkol měla. Vymyslela jsem však tento jednoduchý a rychlý nepečený dezert, který mi nakonec všichni pochvalovali.

Extra zdravé to sice není, ale za tento hřích to stojí. I příbuzným to chutnalo.

Na 11 kousků budete potřebovat:

🌟 2 vanilkové pudinky
🌟 litr mléka
🌟 vanilkový cukr
🌟 sladidlo na oslazení
🌟 smetana ke šlehání
🌟 sušenky Lotus
🌟 čokoláda

Pudink uvaříme podle návodu, já dala jen vanilkový cukr a dvě lžíce javorového sirupu. Po uvaření pudink rozdělíme na dvě části. Do jedné nasekáme půl tabulky čokolády a necháme rozpustit (za občasného míchání necháme pudink vychladnout). Vyšleháme smetanu a rozdělíme ji do obou pudinků. Sušenky Lotus rozdrtíme v mixéru a nakonec vrstvíme.  

Tak co na ně říkáte? Myslím, že nic složitého to není, a navíc je překvapíte tímto netradičním dezertem.

Náprsenka dokonale kopírující každou křivku. Zendaya ohromila na cenách kritiků | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama