reklama

BLOG Rychlé Fit Recepty: Domácí piškoty

Domácí piškoty, sušenky, placičky, každý si v tom najde to svoje.

Foto: Blanka Malchárková: Rychlé Fit Recepty
Blanka Malchárková: Rychlé Fit Recepty

Blanka Malchárková: Rychlé Fit Recepty

​Blanka se rozhodla v únoru 2018 pro velkou změnu. Spočívala především v oblasti zdravého životního stylu, který doposud neměla. Naštěstí ve svých 25 letech si uvědomila, že je načase s tím něco dělat. Založila si Instagram s myšlenkou, že tam bude dávat fotky svých jídel, díky kterým bude mít přehled nad tím, co jí.

"Všichni chceme být zdraví, ale nikdo pro to nechce nic dělat. Tak proč neudělat něco pro sebe, cítit se dobře a být zdravý jen tím, že jíte zdravější jídla? Je to jen o tom, chtít. Spoustu inspirace najdete na mém Instagramu @rychle_fit_recepty. Mějte krásný den!"

Každopádně, jsem si udělala pro mě zdravější piškoty, které sice k těm pravým mají daleko, ale vím, že je můžu dát bez výčitek té mojí princezně.

Navíc, jak jsem upekla první dávku, tak mamka jela na návštěvu a všechny mi z toho plechu vzala, že prý jim dá ochutnat. Jak přijela, tak říkala, že jim to chutnalo a všechno snědli, což mě těší.

Už konec povídání, kdo měl zájem o recept, tak ho přidávám:

- 150g mletých ovesných vloček

- 2 vejce

- 2 banány

- 50 g tvarohu nebo jogurtu, prostě toho, co máte doma

Postup:

Banány si rozmixujeme dohladka, k nim přidáme ostatní ingredience a zamícháme. Pomocí lžíce děláme na plech malinké placky, které poté pečeme na 180 °C cca 15 minut.

Tak dobrou chuť.

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama