reklama

BLOG Rychlé Fit Recepty: Čokoládové pokušení

Máte rádi vše, co je čokoládové? Tak tato buchta je pro vás jako stvořená.

Foto: Blanka Malchárková: Rychlé Fit Recepty
Blanka Malchárková: Rychlé Fit Recepty

Blanka Malchárková: Rychlé Fit Recepty

​Blanka se rozhodla v únoru 2018 pro svou velkou změnu. Bylo to především v oblasti zdravého životního stylu, který doposud neměla. Naštěstí ve svých 25 letech si uvědomila, že je načase s tím něco dělat. Založila si Instagram s myšlenkou, že tam bude dávat fotky svých jídel, díky kterým bude mít přehled nad tím co jí.

"Všichni chceme být zdraví, ale nikdo pro to nechce nic dělat. Tak proč neudělat něco pro sebe, cítit se dobře a být zdravý jen tím, že jíte zdravější jídla?  Je to jen o tom chtít.  Spoustu inspirace najdete na mém Instagramu @rychle_fit_recepty. Mějte krásný den! "

Já jsem rozený milovník čokolády. Vše, co je čokoládové, to je prostě moje. A to hlavně v případě dortů či jiných sladkých pokrmů. Proto jsem vyzkoušela recept, do kterého jsem smíchala rozpuštěnou čokoládu a můžu vám říct, že to stojí opravdu za vyzkoušenou. Já tedy do buchty dala 90% čokoládu, ale čím méně procentní čokoládu budete mít, tím sladší buchta bude.

Na přípravu této buchty budeme potřebovat:

🌟 2 banány
🌟 2 vejce
🌟 150 ml mléka
🌟 20 ml sladidla (já dala javorový sirup)
🌟 150 g jogurtu
🌟 130 g rýžové mouky
🌟 20 g lněné nebo kokosové
🌟 prášek do pečiva
🌟 10 g kakaa
🌟 70 g čokolády

Všechny ingredience kromě čokolády si smícháme. Čokoládu si rozpustíme a nakonec vmícháme (jak jsem psala, já použila 90%, ale čím méně procentní,  tím sladší ji budete mít). Můžeme posypat oříšky a dáme do předem vyhřáté trouby na 180 °C na 20 minut. Po vytáhnutí ji ještě můžeme polít trochou čokolády a pustit se do této bašty. Dobrou chuť!

Dítě roku 68 a brutalistní klenot. Mohutnost InterContinentalu zjemňuje nádvoří | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama