reklama

12 důvodů, proč je lepší být prckem. Úžasný sex a dál?

Máte komplex ze své výšky? Jste malí a máte pocit, že se na vás všichni dívají? Neděste se. Máme 12 důvodů, proč je lepší být prckem.

Foto: ISIFA/Thinkstock

Neměříte 180 cm, neustále si musíte brát stoličku, když chcete pro něco dosáhnout, a máte pocit, že vám upadne hlava, jak vzhlížíte k těm ostatním obrům? Není třeba propadat depresím, našli jsme 12 pádných důvodů, proč je lepší být prcek.

Za svoji výšku nikdo nemůže, s tím, co jsme dostali od rodičů, prostě nehneme. Neměli bychom se za nic stydět, naopak, ze všeho se dá udělat přednost. Podívejte se na výhody malé postavy.

Důvod č. 1: Velký výběr oblečení

Teď si říkáte, no to bychom chtěli vidět, vždyť musíme téměř nakupovat v dětském oblečení, ale není to tak úplně pravda. Když máte šikovnou švadlenu, za pár korun vám kalhoty či rukávy zkrátí. A vždy je lepší ubírat látku, než ji nastavovat, protože v tom druhém případě není z čeho brát. Tak hurá na nákupy a užívejte si, že si můžete pořídit téměř cokoliv, co se vám zrovna líbí.

Důvod č. 2: Co je malé, to je milé

Otřepané klišé, ale zabírá to. Lidé mají obecně pocit, že se k vám musí chovat slušně a ochranářsky. Když uděláte nějaký průšvih nebo způsobíte problém, obvykle je rychleji odpuštěn. A o lítost ve smyslu "chudinka malá" ani tak nejde. Spíše je to tak, že "té malé" musíme přeci pomoci.

Náš tip: 8 důvodů, proč je lepší být baculkou

Je jedno, zda stojíte u krajnice s porouchaným autem nebo se snažíte dosáhnout na horní police v supermarketu, vždy přispěchá někdo statný. Hlavně muži se takto rádi předvedou a jsou ochota sama.

Důvod č. 3: Cestujte, vejdete se

Už jste někdy jeli v autobuse na dovolenou přes 20 hodin s postavou 180 cm? Žádná sranda. A ani v nízkonákladových letadlech nejde o komfort. Buďte rádi, že jste prcek, vejdete se úplně všude a ještě pod sebe zvládnete narvat zavazadlo nebo cestovní bednu se psem.

Důvod č. 4: Cedule, pozor snížený strop

Tak tato informace se vás netýká. Když vidíte při prohlídce jeskyně, hradu či jiné památky ceduli, pozor, nízký strop, můžete zůstat v klidu a bezpečně projít. Víte, o kolik modřin jste se díky své výšce připravili? A to je skvělé, ne?

Důvod č. 5: Bez posměšků

Ideální dětství. A i když se podíváme do dětství, i tam je plno výhod. Nenadávali vám, že byste mohli šacovat letadla ani do obrů či štaflí. Sice občas zaznělo "prcku", ale tyto nadávky skončily ve chvíli, kdy jste při vybíjené vedli svůj tým do vítězství, protože se do vás nemohli spoluhráči za žádnou cenu trefit. Chcete-li získat sebevědomí, zkuste si opět zahrát vybíjenou...

Důvod č. 6: Jednodušší balení na dovolenou

Do letadla si můžeme vzít pouze jeden kufr. A je jedno, zda jako příruční zavazadlo, nebo velký na odbavení, vždy je třeba dodržet buď rozměry, nebo hmotnost. A už jste viděli vaše džíny a kalhoty nějaké kamarádky, která měří 180 cm? Zaberou téměř dvojnásobek místa a hmotnosti. Jásejte, protože si můžete zabalit mnohem víc věcí!

Důvod č. 7: Menší svět

Kolem sebe můžete mít menší věci a to je velká výhoda. Co tím myslíme? Získáte pohodlí i v menším bytě a nemusíte si kupovat obrovské auto, abyste se do něj naskládali. Ušetříte tak velkou spoustu peněz.

Důvod č. 8: Pozor, nevidím

Je pravda, že v divadle můžete hůř vidět, ale také se téměř v každém lepším nachází sedák, který vám rádi zapůjčí. Na druhou stranu vás může hřát u srdce, že přes vás prostě vidí všichni. Nikdo za vámi vzteky nefuní, což bývá hodně příjemné.

Důvod č. 9: Protlačíte se davem

Stejně tak na koncertech. Máte velikou výhodu, že projdete obrovským davem, aniž by si vás někdo všiml. Během chviličky stojíte v přední řadě a nikdo si toho nevšimne, protože přes vás je dobře vidět.

Důvod č. 10: Luxusní boty

Podpatky! Můžete nosit boty, jaké jen chcete. Nikomu to nebude vadit. Opticky se vám protáhnou nohy, ale zároveň nebudete vyčnívat nad svého partnera.

Důvod č. 11: Větší šance u mužů

Asi zde hraje roli ochranitelský pud nebo jejich sebevědomí, protože jinak si neumíme vysvětlit, proč chlapi touží spíše po menších ženách. Ano, pokud jste modelka s dlouhýma nohama, jistě s výškou problém nebude, ale ve chvíli, kdy patříte k "normálním" ženám, mají muži radši menší postavy. Necítí se blbě, když jde žena vedle nich na vysokých botách a mohou ji vždy přispěchat na pomoc, když ona něco nezvládne.

Důvod č. 12: Sexuální dobrodružství

Máme pocit, že si menší ženy užijí lepší sex. Mohou více experimentovat s polohami a místy, kde se pomilují. Vejdou se do menšího auta, do zkušební kabinky. A muži s vámi lépe "spolupracují".

Jste vysocí, či malí? Jakou si myslíte, že má vaše postava výhodu? Jaký byste ještě našli důvod, proč je lepší být prckem? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Jak vzniká homosexualita? Jen v genech to není

Co (ne)dávat do lednice: Kam patří chléb a olej?

Test: Jak dobře znáte trilogii Slunce, seno,...

Dvořák může vést ČT jen pár měsíců. Policie byla psychologické divadlo, říká Rožánek | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama